C905-BCR24H-O
Manufacturer Part Number:
C905-BCR24H-O
Part of Description:
PMI 11-13-2015 RED
Current :
17mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
60mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Viewing Angle :
35°
Voltage :
24V