C905-NWG120-O
Manufacturer Part Number:
C905-NWG120-O
Part of Description:
PMI 3-19-2013
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Green
Millicandela Rating :
6500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Viewing Angle :
30°
Voltage :
120V