C905-BCG28H-O
Manufacturer Part Number:
C905-BCG28H-O
Part of Description:
PMI 8-31-2012 GREEN
Current :
16.5mA
Lamp Color :
Green
Millicandela Rating :
70mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Viewing Angle :
24°
Voltage :
28V