C905-BCG24H-O
Manufacturer Part Number:
C905-BCG24H-O
Part of Description:
PMI 3-5-2013 GREEN
Current :
17mA
Lamp Color :
Green
Millicandela Rating :
70mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Viewing Angle :
24°
Voltage :
24V