QS103XXHW220
Manufacturer Part Number:
QS103XXHW220
Part of Description:
INDICATOR 10MM FIXED HI WHT 220V
Current :
3mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
12.00mm Dia
Millicandela Rating :
2500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.394" (10.00mm)
Product Status :
Active
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
220V