QS81XXHW220
Manufacturer Part Number:
QS81XXHW220
Part of Description:
INDICATOR 8MM FIXED HI WHT 220V
Current :
3mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
10.00mm Dia
Millicandela Rating :
2500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.315" (8.00mm)
Ratings :
AC
Viewing Angle :
45°
Voltage :
220V