41-NWR120-CWO
Manufacturer Part Number:
41-NWR120-CWO
Part of Description:
PMI LED .250" CYLINDER PIN 120V
Current :
3.5mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
7.10mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
AC
Voltage :
120V