L45RN-Y24-2116
Manufacturer Part Number:
L45RN-Y24-2116
Part of Description:
LED PANEL INDICATOR YLW 24V
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
7.54mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Product Status :
Not For New Designs
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
24V