QS121XXHO220
Manufacturer Part Number:
QS121XXHO220
Part of Description:
INDICATOR 12MM FIXED HI ORA 220V
Current :
3mA
Lamp Color :
Orange
Lens Color :
Orange
Lens Size :
14.00mm Dia
Millicandela Rating :
4100mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.472" (12.00mm)
Ratings :
AC
Viewing Angle :
45°
Voltage :
220V