QS121XXHY110
Manufacturer Part Number:
QS121XXHY110
Part of Description:
INDICATOR 12MM FIXED HI YEL 110V
Current :
6mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
14.00mm Dia
Millicandela Rating :
380mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.472" (12.00mm)
Ratings :
AC
Viewing Angle :
45°
Voltage :
110V