C91-BG15H-CGO
Manufacturer Part Number:
C91-BG15H-CGO
Part of Description:
LED LAMP 1-23-17 GREEN
Current :
24mA
Lens Size :
7.10mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Voltage :
15V