C96-NWR24H-SO
Manufacturer Part Number:
C96-NWR24H-SO
Part of Description:
PMI
Current :
17mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Lens Size :
8.50mm Dia
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
24V