QS61XXY24
Manufacturer Part Number:
QS61XXY24
Part of Description:
INDICATOR 6MM FIXED YEL 24V SLDR
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
7.20mm Dia
Millicandela Rating :
20mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.00mm)
Voltage :
24V