QS123XXY12
Manufacturer Part Number:
QS123XXY12
Part of Description:
INDICATOR 12MM FIXED YE 12V WIRE
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
14.00mm Dia
Millicandela Rating :
20mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.472" (12.00mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
12V