QS61XXO24
Manufacturer Part Number:
QS61XXO24
Part of Description:
INDICATOR 6MM FIXED ORA 24V SLDR
Current :
20mA
Lamp Color :
Orange
Lens Color :
Orange
Lens Size :
7.20mm Dia
Millicandela Rating :
30mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.00mm)
Voltage :
24V