C41-BG24H-CGO
Manufacturer Part Number:
C41-BG24H-CGO
Part of Description:
PMI-PROC-PL-16*DN GREEN
Current :
17mA
Lens Size :
7.11mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Product Status :
Active
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
24V