C96-NWA24H-NAO
Manufacturer Part Number:
C96-NWA24H-NAO
Part of Description:
PMI-PROC-PL-18*DN
Current :
17mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Amber
Lens Size :
8.50mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
7500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
24V