91-NWA28H-CAO
Manufacturer Part Number:
91-NWA28H-CAO
Part of Description:
PMI .290" 28VDC HI-HAT PIN AMBER
Current :
16.5mA
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Voltage :
28V