461-BR24H-CRO
Manufacturer Part Number:
461-BR24H-CRO
Part of Description:
PMI LED .250" CYLINDRICAL 24V
Current :
17mA
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Lens Size :
10.00mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Voltage :
24V