C91-NWW24H-CWO
Manufacturer Part Number:
C91-NWW24H-CWO
Part of Description:
PMIPROC-PL-16*DN
Current :
17mA
Lamp Color :
White, Cool
Lens Color :
Colorless
Lens Size :
8.50mm Dia
Millicandela Rating :
6150mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Voltage :
24V