QS81XXY24
Manufacturer Part Number:
QS81XXY24
Part of Description:
INDICATOR 8MM FIXED YEL 24V SLDR
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
10.00mm Dia
Millicandela Rating :
20mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.315" (8.00mm)
Ratings :
DC
Viewing Angle :
30°
Voltage :
24V