QS61XXO12
Manufacturer Part Number:
QS61XXO12
Part of Description:
INDICATOR 6MM FIXED ORA 12V SLDR
Current :
20mA
Lamp Color :
Orange
Lens Color :
Orange
Lens Size :
7.20mm Dia
Millicandela Rating :
30mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.00mm)
Voltage :
12V