C91-NWB24H-NB0
Manufacturer Part Number:
C91-NWB24H-NB0
Part of Description:
C91-NWB24H-NB0
Current :
15mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
7.10mm Dia
Lens Transparency :
Diffused
Millicandela Rating :
700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
24V