QS121XXO24
Manufacturer Part Number:
QS121XXO24
Part of Description:
INDICATOR 12MM FIXED OR 24V SLDR
Current :
20mA
Lamp Color :
Orange
Lens Color :
Orange
Lens Size :
14.00mm Dia
Millicandela Rating :
30mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.472" (12.00mm)
Ratings :
DC
Viewing Angle :
30°
Voltage :
24V