C905-NWR12H-O
Manufacturer Part Number:
C905-NWR12H-O
Part of Description:
PMI-LS 8-27-15
Current :
20mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
2800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Voltage :
12V