QS61XXW12
Manufacturer Part Number:
QS61XXW12
Part of Description:
INDICATOR 6MM FIXED WHT 12V SLDR
Current :
20mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
7.20mm Dia
Millicandela Rating :
1200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.24" (6.00mm)
Voltage :
12V