QS101XXO24
Manufacturer Part Number:
QS101XXO24
Part of Description:
INDICATOR 10MM FIXED OR 24V SLDR
Current :
20mA
Lamp Color :
Orange
Lens Color :
Orange
Lens Size :
12.00mm Dia
Millicandela Rating :
30mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.394" (10.00mm)
Voltage :
24V