QS121XXW12
Manufacturer Part Number:
QS121XXW12
Part of Description:
INDICATOR 12MM FIXED WH 12V SLDR
Current :
20mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
14.00mm Dia
Millicandela Rating :
1200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.472" (12.00mm)
Ratings :
DC
Viewing Angle :
30°
Voltage :
12V