PMRL200-NWB24H-WT
Manufacturer Part Number:
PMRL200-NWB24H-WT
Part of Description:
PMI 1-03-17 WT
Current :
15mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
700mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.92mm)
Product Status :
Active
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
24V