QS103XXW24
Manufacturer Part Number:
QS103XXW24
Part of Description:
INDICATOR 10MM FIXED WH 24V WIRE
Current :
20mA
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
12.00mm Dia
Millicandela Rating :
1200mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.394" (10.00mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
24V