MPR12-3GD220V
Manufacturer Part Number:
MPR12-3GD220V
Part of Description:
PNL MNT 220V GREEN 8MM
Lamp Color :
Green
Millicandela Rating :
100mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.47" (11.94mm)
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
220V