MPR12-3WD110V
Manufacturer Part Number:
MPR12-3WD110V
Part of Description:
PNL MNT 110V WHITE 8MM
Lamp Color :
White
Millicandela Rating :
250mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.47" (11.94mm)
Termination Style :
Quick Connect - 0.110" (2.8mm)
Voltage :
110V