QS81XXHO220
Manufacturer Part Number:
QS81XXHO220
Part of Description:
INDICATOR 8MM FIXED HI ORA 220V
Current :
3mA
Lamp Color :
Orange
Lens Color :
Orange
Lens Size :
10.00mm Dia
Millicandela Rating :
4100mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.315" (8.00mm)
Ratings :
AC
Viewing Angle :
45°
Voltage :
220V