1091QMX1-24V
Manufacturer Part Number:
1091QMX1-24V
Part of Description:
LED IND LIGHT 24V RED
Lamp Color :
Red
Lens Color :
Red
Panel Cutout Dimensions :
0.50" (12.70mm)
Product Status :
Not For New Designs
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
24V