QS121XXB24
Manufacturer Part Number:
QS121XXB24
Part of Description:
INDICATOR 12MM FIXED BL 24V SLDR
Current :
20mA
Lamp Color :
Blue
Lens Color :
Blue
Lens Size :
14.00mm Dia
Millicandela Rating :
800mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.472" (12.00mm)
Ratings :
DC
Viewing Angle :
30°
Voltage :
24V