PM5GDW36.0-CC
Manufacturer Part Number:
PM5GDW36.0-CC
Part of Description:
LED ASSY PNL 5MM GRN DIFF 36"
Current :
30mA
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Product Status :
Active
Ratings :
Vf (Typ), If (Max)
Termination Style :
Wire Leads - 36" (914.40mm)
Viewing Angle :
45°
Voltage :
2.1V