W22UNR-24LW-WNLC
- Manufacturer Part Number:
- W22UNR-24LW-WNLC
- Part of Description:
- 22MM UBDY 24V WH NR LED CLR LENS
- Stock Condition:
- 150
- Current :
- 21mA
- Lamp Color :
- White
- Lens Color :
- Clear
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.88" (22.23mm)
- Voltage :
- 24V