Q14F5BXXHY24E
Manufacturer Part Number:
Q14F5BXXHY24E
Part of Description:
LED INDICATOR 14MM FLUSH BLACKBE
Current :
20mA
Lamp Color :
Yellow
Lens Color :
Yellow
Lens Size :
16.00mm Dia
Millicandela Rating :
250mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (14.00mm)
Termination Style :
Wire Leads - 7.87" (200.00mm)
Voltage :
24V