W22UNR-120LR-WNLR
- Manufacturer Part Number:
- W22UNR-120LR-WNLR
- Part of Description:
- 22MM UBDY 120V RED NR LED/LENS
- Stock Condition:
- 200
- Current :
- 3.5mA
- Lamp Color :
- Red
- Lens Color :
- Red
- Panel Cutout Dimensions :
- 0.88" (22.23mm)
- Voltage :
- 110V ~ 130V