44-NKR12H-CRO
Manufacturer Part Number:
44-NKR12H-CRO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR RED
Current :
20mA
Lens Size :
8.50mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
DC
Voltage :
12V