44-NKG12H-CGO
Manufacturer Part Number:
44-NKG12H-CGO
Part of Description:
PMI .250" LED 12V TAB CLEAR GREE
Current :
15mA
Lens Size :
8.50mm Dia
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Ratings :
DC
Voltage :
12V