PMRL200-BA24H-WT
Manufacturer Part Number:
PMRL200-BA24H-WT
Part of Description:
PMI 11-10-16 WT
Current :
17mA
Lamp Color :
Amber
Lens Color :
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Millicandela Rating :
100mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.31" (7.87mm)
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Viewing Angle :
60°
Voltage :
24V