CL-1-2007-0120-I
Manufacturer Part Number:
CL-1-2007-0120-I
Current :
7mA
Lamp Color :
Yellow
Millicandela Rating :
500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.551" (14.00mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
120V