CL-1-2006-9910-I
Manufacturer Part Number:
CL-1-2006-9910-I
Current :
20mA
Lamp Color :
Red
Millicandela Rating :
100mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.551" (14.00mm)
Ratings :
DC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Viewing Angle :
30°
Voltage :
24V