CNX714C900120W
Manufacturer Part Number:
CNX714C900120W
Part of Description:
LED PANEL IND WHITE 120V IP67
Current :
8mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
White
Lens Color :
White
Lens Size :
17.00mm Dia
Millicandela Rating :
644mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.55" (14.00mm)
Ratings :
AC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
120V