91W-NWG12H-CGO
Manufacturer Part Number:
91W-NWG12H-CGO
Part of Description:
PMI .290" 12VDC NO LENS WIRE GRE
Current :
15mA
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Millicandela Rating :
6500mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Termination Style :
Wire Leads - 6" (152.40mm)
Voltage :
12V