SMA-LLPSRJ-18-SMA-36
Manufacturer Part Number:
SMA-LLPSRJ-18-SMA-36
Manufacturer/Brand:
DVTEST
Part of Description:
SMA-SMA LOW LOSS PHASE STABLE FL
Stock Condition:
10
Manufacturer :
DVTEST
Product Category :
Coaxial Cables (RF)
1st Connector :
SMA Plug
1st Connector Mounting Feature :
1st Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
1st Contact Gender :
Male
2nd Connector :
SMA Plug
2nd Connector Mounting Feature :
2nd Connector Mounting Type :
Free Hanging (In-Line)
2nd Contact Gender :
Male
Cable Impedance :
Cable Type :
Color :
Black
Connector Impedance :
Features :
Low Loss Shielded
Frequency - Max :
18 GHz
Ingress Protection :
Length :
36.00" (914.40mm)
Operating Temperature :
-45°C ~ 135°C
Overall Impedance :
50 Ohms