91-NWR12H-CRO
Manufacturer Part Number:
91-NWR12H-CRO
Part of Description:
PMI .290" 12VDC HI-HAT PIN RED
Current :
20mA
Lens Transparency :
Clear
Panel Cutout Dimensions :
0.29" (7.37mm)
Product Status :
Active
Ratings :
DC
Voltage :
12V