PM53-YGW12.0
Manufacturer Part Number:
PM53-YGW12.0
Part of Description:
INDICATOR LED GREEN/YLW PNL MNT
Stock Condition:
1
Current :
30mA Green, 30mA Yellow
Lens Size :
5mm, T-1 3/4
Panel Cutout Dimensions :
0.25" (6.35mm)
Termination Style :
Wire Leads - 12" (304.80mm)
Voltage :
2.1V Green, 2V Yellow