CNX722C500120T
Manufacturer Part Number:
CNX722C500120T
Part of Description:
LED PANEL IND GREEN 120V IP67
Stock Condition:
23
Current :
8mA
Features :
Ingress Protection :
IP67
Lamp Color :
Green
Lens Color :
Green
Lens Size :
25.60mm Dia
Lens Transparency :
Clear
Millicandela Rating :
924mcd
Panel Cutout Dimensions :
0.91" (23.11mm)
Product Status :
Active
Ratings :
AC
Termination Style :
Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Voltage :
120V